Выберите язык.

Get Adobe Flash player

Ретом УкраїнаРЕТОМ УКРАЇНА пропонує до постачання пристрої серії РЕТОМ - що давно зарекомендували себе з кращого боку як випробувальні пристрої для релейного захисту та автоматики всіх поколінь.

Сьогодні на зміну традиційному релейному захисту на електромеханічної елементній базі все активніше приходять сучасні цифрові пристрої, що поєднують в собі функції захисту, автоматики, управління і сигналізації. Використання цифрових терміналів дає можливість підвищити чутливість захистів і значно зменшити час їх спрацьовування, що в сукупності з високою надійністю дозволяє істотно знизити величину збитку від перерв в електропостачанні.

Прилади серії РЕТОМ дозволяють перевіряти практично всю гаму первинного та вторинного устаткування на енергооб'єктах від 0,38 кВ до 1150 кВ.

На сегодяншній день понад 30 000 приладів з маркою РЕТОМ успішно експлуатуються на енергетичних об'єктах України, Росії та інших країн СНД.

З того моменту як Ви потрапили на цей сайт, купити обладнання серії РЕТОМ на території України більш не являеться проблемою.