Выберите язык.

Get Adobe Flash player

РЕТ-ВАХ-2000 - вимірювально-трансформаторний блок

Враховуючи побажання фахівців-релейщиків, був вдосконалений вимірювально-трансформаторний блок РЕТ-ВАХ .

Описання

Новий пристрій РЕТ-ВАХ-2000, у порівнянні з блоком РЕТ-ВАХ, не тільки має збільшену потужність і підвищену до 2000В вихідну напругу, але і виконано в новому пластиковому корпусі, що підвищило зручність роботи з ним.

Блок РЕТ-ВАХ-2000 призначений для спільної роботи з приладом РЕТОМ-21 і дозволяє виконувати наступні перевірочні роботи:

  • зняття характеристик намагнічування (вольтамперних характеристик) вимірювальних трансформаторів струму використовуються на напругу 110-750 кВ;
  • вимір коефіцієнта трансформації і полярності обмоток електромагнітних і ємнісних вимірювальних трансформаторів напруги;
  • випробування електричної міцності ізоляції змінною напругою;
  • перевірки первинного та вторинного електрообладнання різного застосування в діапазонах напруги до 2000 В, струму до 4 А і потужності до 2000 ВА.

Користувач сам формує склад випробувального комплексу РЕТОМ-21.

Майбутній користувач випробувального комплексу РЕТОМ-21 повинен сам визначитися в частині комплектування його блоком РЕТ-ВАХ і / або приладом РЕТОМ-6000. Це пов'язано з тим , що прилад РЕТОМ-6000 , не тільки виконує всі функції блоку РЕТ-ВАХ, але і дозволяє відчувати електроміцність ізоляції. Крім того, прилад РЕТОМ-6000 працює автономно.

Гарантійні зобов'язання складають 5 років