Выберите язык.

Get Adobe Flash player

РЕТОМ-6000 - пристрій для перевірки електричної міцності ізоляції підвищеною напругою до 6 кВОпис РЕТОМ-6000

Випробування електричної міцності ізоляції електроустановок є обов'язковими на всіх етапах їх експлуатації. РЕТОМ-6000 - у ньому враховано досвід експлуатації приладу РЕТОМ-2500:

 1. він став повністю автоматичним, але є і режим ручного управління;
 2. збільшено максимальну напругу постійного і змінного струму до 6кВ;
 3. в прилад вбудований мегаометр для вимірювання опору ізоляції;
 4. в 1,5 разів збільшено потужність каналу до 2кВА і доданий режим до 1 кВ , що дозволяє більш якісно знімати криві намагніченості трансформаторів струму , які використовуються на напругу від 110 до 750 кВ;
 5. мікропроцесорне управління дозволяє зафіксувати на індикаторі значення напруги, струму витоку і часу подачі підвищеної напруги до моменту пробою. Вибрати режим роботи з миттєвим відключенням при настанні пробою або з допалюванням каналу;
 6. новий зручний пластиковий корпус полегшує транспортування приладу до місця роботи.

Призначення

Прилад РЕТОМ-6000 призначений для випробування ізоляції електрообладнання та апаратів електроустановок споживачів підвищеним напругою до 6,0 кВ на електричних станціях , підстанціях і в енергогосподарстві промислових підприємств. Це:

 • різні напівпровідникові перетворювачі;
 • силові трансформатори та реактори, як з полегшеною, так і з нормальною ізоляцією;
 • порцеляновий та інші види ізоляції різних апаратів, трансформаторів струму і напруги, токоограничивающих реакторів, ізоляторів, вводи, конденсатори зв'язку, екрановані струмопроводи, збірні шини, КРУ і КТП, електродні котли і т.д.;
 • кабелі з паперовою, пластмасовою і гумовою ізоляцією;
 • обмотки статора і ротора, ланцюга порушення і гасіння поля генераторів і компенсаторів;
 • обмотки статора і ротора, а також кола збудження у електродвигунів змінного струму;
 • різні засоби захисту: штанги ізолюючі, покажчики напруги, вимірювальні кліщі, ізолюючі накладки, ізолюючий інструмент, рукавички, калоші і т.д.

РЕТОМ-6000 - це не тільки перевірка ізоляції , але і перевірка трансформаторів

Прилад РЕТОМ-6000 є повністю автономним приладом . Однак він включений до складу комплексу РЕТОМ-21, так як вимірювання опору ізоляції та випробування електричної міцності є невід'ємною частиною перевірочного процесу при введенні електрообладнання в роботу і обслуговуванні його в експлуатації. Крім цього , прилад РЕТОМ-6000 істотно розширює функціональні можливості випробувального комплексу РЕТОМ-21 при перевірці вимірювальних трансформаторів струму, напруги і силових трансформаторів, враховуючи їх велику номенклатуру.

Прилад також дозволяє здійснити розмагнічування сердечників і зняти характеристику намагнічування трансформаторів струму використовуються на напругу 110-750 кВ.

_____________________________________________________________________________________

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантажити керівництво з експлуатації РЕТОМ-6000

_____________________________________________________________________________________

Сертифікат РЕТОМ-6000