Выберите язык.

Get Adobe Flash player

Опис РЕТОМЕТРА-М2

РЕТОМЕТР-М2РЕТОМЕТР-М2 призначений для фахівців служб релейного захисту та автоматики енергопідприємств, служб головного енергетика промислових підприємств та інших фахівців в електроенергетиці, нафтогазовій галузі і на дистанціях електропостачання залізниць. Він може використовуватися як окремий прилад, так і в складі комплексу РЕТОМ-21.

За допомогою РЕТОМЕТР-М2 можна вимірювати наступні параметри:

 • напруга змінного струму
 • напруга постійного струму
 • силу змінного струму
 • кут зсуву фаз між струмом і напругою, між струмом і струмом, між напругою і напругою
 • послідовність чергування фаз трифазної мережі
 • визначати полярності обмоток ТТ, ТН і електродвигунів
 • частоту змінного струму і напруги
 • активну і реактивну потужність в електричному ланцюзі
 • «Прозвонка» електричного кола зі звуковим сигналом

Новий вольтамперфазометр РЕТОМЕТР-М2 в порівнянні зі своїм попередником РЕТОМЕТРом володіє цілим рядом переваг:

 • істотно збільшено кількість вимірювальних входів: 3 - по струму, 3 - по напрузі;
 • збільшений діапазон вимірюваних величин: до 40А - по струму, до 750 В - по напрузі;
 • збільшена точність виміру: до 0,5 градусів - по фазі, до 0,01 Гц - за частотою;
 • висока точність вимірювання при сильно спотворених сигналах;
 • висококонтрастний графічний OLED дисплей;
 • можливість підключення декількох типів кліщів;
 • збільшено час безперервної роботи приладу до 20 -ти годин;

Конструкція

РЕТОМЕТР-М2 - це кишеньковий багатофункціональний і повністю автоматизований прилад нового покоління, який за своїми точносними і габаритними показниками набагато випереджає всі випускаються в даний час Вафи. Прилад дуже зручний і простий в експлуатації, може тривалий час працювати в автономному режимі від вбудованого акумулятора, дозволяє проводити вимірювання в лабораторних і польових умовах в широкому температурному діапазоні, а також в умовах слабкої освітленості.

Корпус приладу виконаний з ударопрочной пластмаси і поставляється в зручній сумці з ременем, яка служить також і для зберігання аксесуарів. Крім цього, РЕТОМЕТР-М2 поміщений в захисний чохол, в основу якого вшиті дві магнітні пластини для кріплення приладу на верхньому клапані сумки або на металевій поверхні (шафа, панель, рейкова конструкція панелі і т.д. )

Сумка і комфортна робота з РЕТОМЕТР-М2

Прилад поставляється в транспортній сумці, яка є і робочою. Усередині сумки розміщуються: прилад РЕТОМЕТР-М2, струмові кліщі - 3 шт., мережевий адаптер і крокодили, із зовнішнього боку сумки передбачена кишеня для зберігання щупів.

При виконанні робіт РЕТОМЕТР-М2 можна або тримати в руках, або розмістити на якій-небудь поверхні. Однак для зручності передбачені ще дві додаткові можливості - для цього РЕТОМЕТР-М2 має свій захисний чохол, в основу якого вшиті 2 магніти. Цей чохол, крім захисних функцій, дозволяє працювати з приладом наступним чином:

 1. з використанням транспортної сумки; при цьому прилад, що знаходиться в чохлі, поміщається на верхній клапан сумки, всередині якого вшита металева пластина, і це забезпечує надійну фіксацію приладу;
 2. прилад витягується з сумки і, перебуваючи в чохлі, просто закріплюється на будь-якій металевій поверхні, наприклад, задньої стінки шафи, панелі або будь рейкової конструкції.

Перетворювач вимірювальний струмовий РЕТ-ДТ

Перетворювач вимірювальний струмовий РЕТ-ДТПеретворювачі вимірювальні струмові РЕТ-ДТ, призначені для безконтактного перетворення змінного струму промислової частоти в напругу змінного струму та використання з вимірювальним приладом РЕТОМЕТР-М2 у відповідності з його керівництвом з експлуатації для вимірювання струмів до 30 кА .

Гнучке вимірювальне кільце в складі перетворювача допускає вимір струму в провідниках, що знаходяться у важкодоступних місцях, де звичайні датчики струму не застосовні. Область застосування РЕТ-ДТ - електроенергетика .

Перетворювач РЕТ-ДТ видає низьковольтну (3В змінного струму ) напругу на виході, пропорційне вимірюваному струму і забезпечує вимірювання сили змінного струму до 30000 А.

_____________________________________________________________________________________

ФАЙЛИ ДЛЯ ЗАВАНТАЖЕННЯ

Завантажити керівництво з експлуатації РЕТОМЕТР-М2

_____________________________________________________________________________________